| Insurgent a întrebat:

Sa zicem ca inveti mult ai numai note bune toti profesorii de iubesc sh chestii din astea mrg in viitor vei fi cineva, dar frate sa nu faci nikiodata vreo chestie mai rebela laughing nici chiar asa...adica ma gandesc ca nu e chiar super bine, vreau sa zic ca ptrb adulti [parinti profesori] e f bine dar pentru cei de varsta ta [vreau sa zic ca majoritatea adolescentilor din ziua de azi nau nici cel mai mik interes fata de scoala sh tu tot timpu laughing ]. in viitor copii din ziua de azi vor creste mari si nu cred ca se vor schimba dar in schimb adultii nu vor mai fi
Adica nu stiu dk gandesc asa sincer rolling on the floor
Voi ce ziceti waiting
?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai dreptate, o sa ajunga adulti ca implinesc si ei 18 ani dar vor avea mentalitate de bebelus. Gandeste-te in cazul fetelor, cu minte de gaina numai sclifoseala si bla bla, oricum in lume nu toata lumea e asa putine persoane sunt destepte atat ca mentalitate cat si la nivel de studiu.

| maryana5 a răspuns:

12 sau 13 ani? happy hmm.

| YOLO3e333 a răspuns:

Si ce? Nu poti sa faci chestii "rebele" fara sa afle adultii? I say, go for it! Daca afla bagi o scuza daca nu, si mai bine big grin

| anaaa13 a răspuns:

Mai scrie odata intrebarea ca n-am inteles nimic laughing)