| bubu1224 a întrebat:

Sal.acum ceva timp am intalnit o fata; eu implinesc doar 19 ani luna asta iar ea are deja 23, ne-am imprietenit, ne intalnim saptamanal...eu vreau sa va intreb daca dragostea nu are varsta si as putea incerca sa incep o relatie cu aceasta? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

Da ai putea varsta nu conteaza ata timp cat va intelegeti

1 răspuns:
| edy132 a răspuns:

Daca o intrebi "vrei sa fim impreuna?" vei primi cu siguranta raspunsul "hai sa fim doar prieteni". Incearca si ai sa vezi. Cat despre "dragostea nu are varsta" faza e ca "dragostea e oarba" adica poate sa aiba si 59 de ani, daca tu o iubesti in ochii tai va fi perfecta fara defecte.
Sa nu zici acum de Irinel si Monica Columbeanu (sesizati ca numele ei reprezinta o cacafonie?) deoarece aia este o "fata de centura" pentru ca sta cu ala numai pentru bani lui.