| jonydd a întrebat:

Sal all am o intrebare ce suplimente sa iau ca sa am mai multa energie pentru efort fizic adica vreau ceva sa nu mai ma doara asa tare muschi cand fac efort am luat creatina monohidrat de la redis dar niciun efec eu vreau ceva sa fac mai multe exerciti fizice stiti? ceva? mersi :d

1 răspuns:
| Black1Star a răspuns:

Mai multe exercitii fizice...E adevarat ca e greu la inceput dar daca le faci corect ai sa vezi ca in scurt timp nu.ti va mai fi asa greu. Vrei muschi? Lucreazai! Fara durere nu faci nimicwinking