| jonydd a întrebat:

Sal all am o intrebare de ce nu pot sa invat azi am incercat sa invat tabla inmultiri si nu am reusit am repetato toata de 10 ori pana nu mai pot si sunt in clasa 9 si nu stiu tabla inmultiri nu mai zic de impartiri nu stiu cum am trecut toti ani astia spuneti-mi si mie cum so invat mai usor mersi :d

3 răspunsuri:
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Nu ai nici o scuza trebuie sa fii capabil daca nu cred ca esti dizlexic dar nu prea sa poate...ai dificultate si la citit?

| jonydd explică:

Nu n-am la nimic doar la gandit nu prea imi place adica eu cred ca nu pot dar undeva in suflet pot ff mult dar nu stiu de ce mi se pare asa greu

| BibilutzaFataDulce a răspuns:

Pai...ieu am invatat-o usor.Am invatat-o ca pe o poezie.In fiecare zi incerci sa inveti usor usor cate o tabla.