| ionutzzz7878 a întrebat:

Sal all.
eu de obicei merg cu un "nebun" cu masina, nu e un lucru de laudat dar asa e si in oras merg chiar intre 80-100. in afara. maxim 180-190.
si de ceva vreme aproape in fiecare seara visez ca mor in accident. si ma cam inficoseaza. pana acu nu am bagat d seama ( si in realitate era sa intru intr-un pod si un tir ) si mai multe. revenim.
aseara am visat ca mergeam cu 160 pe o strada intunecata si nu stiu cum m am rasturnat, eram tot de sange, si totusi ma uitam la masina, era praf, totul sarit la ea, ma durea tot corpul si in pat, simteam, iar deodata mi au aparut vreo 5 poze cu mine, cu capul spart, plin de sange, in sicriu cu lumea care plangea, eu cu ochii inchisi si flori pe piept. deci de acum e o obisnuinta sa visez asa ceva, este de rau? sau cum se zice ca iti moare moartea? are idee candva?

Răspuns Câştigător
| melc a răspuns:

Pai daca visezi ca mori, moartea nu'ti moare laughing e stupid, si daca visezi ca nasti[haisazicem], moartea naste? Daca visezi ca esti viu, moartea ce face? oh go on
Pai esti constient ca ti se poate intampla asa, si frica ti se manifesta in vise tongue totusi incearca sa nu mai mergi asa repede straight face
[sau daca esti ruda cu Mama Omida, e posibil sa fie ceva thinking darr hai sa presupunem ca nu]

4 răspunsuri:
| elninoema a răspuns:

Ai probleme grave big grin du-te la un medic laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza visului ai devenit speriat. Ceea ce visezi nu se intampla. Dar circula si tu mai incethappy
nu te crede james bond in aston martinsmug>>

| ionutzzz7878 explică:

Oarelaughing?

| blue2041 a răspuns:

Eu cred ca este doar imaginatia ta si...frica.Te gandesti ca ti se poate intampla ceva si te temi.Eu nu cred in superstitii.Cred ca este vorba doar de autocontrolul mintii.