| Archangel_7668 a întrebat:

Sal
am 12 ani si am 49kg si 1.45, trebuie sa slabesc?
daca da, pentru activitate fizica pot folosi mersul pe bicicleta?

3 răspunsuri:
| crazycolor a răspuns:

Da poti, dar ca sa dea rezultate trebuie sa mergi destul de multhappy

| Missperfect a răspuns:

Sall! nu esti grasa dar nu ar strica sa slabesti 1 kg, 2 si da pentru.activitate fizica poti folosi bicicleta! sper ca ti-am fost de ajutor!

| 12daianaa a răspuns:

Pai ar cam trebui sa slabesti daca ai 1.45 ar trebui sa ai cam intre 30 si 35 de kg si mersul pe bicicleta sa stii ca ajuta la slabit si e nevoie sa ti regim si sa alergihappy