| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu mare nevoie de un sfat am inceput sa ma intilnesc cu un baiat de citeva zile si cind el vrea sa ma sarute parca imi e frica nu stiu cum sa explic (dar eu nu mam sarutat inca niciodata) ce imi puteti spune despre asta DAU FUNDA SI VOT MS happy

Răspuns Câştigător
| SchitezZambete a răspuns:

Si mie mi.a fost frica prima data. trebuie sa te lasi purtata de val. dar oricum o sa isi dea seama ca e primul tau sarut.winking

2 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Nu mai astepta crede-ma sarutul nu e problema pentru care sa iti faci griji laughing

| Dumitrascu_Danyela_1996 a răspuns:

Iati inima in dinti si nu mai fi fricoasa.Sa sti ca daca nu faci asta el va intelege ca nu il placi si sti la ce se poate ajunge! Funda?