| Ciocolătzică a întrebat:

Sal mie imi place de un baiat cu un an mai mare, ieri cand mergeam la scoala era el cu doua fete (eu vorbeam cu el pe mess dar a inceput sa ma ignore de la un timp) si el mi-a zis buna eu nu i-am zis nimic dupa ce am mai mers putin era mai in spate si ma intreaba vrei sa fi cu mine? fetele alea au inceput imediat sa rada dar el nu a ras credeti ca a vorbit serios?

1 răspuns:
| Alex_1540 a răspuns:

Dapoi de ce nu ai vorbit cu el trebuia sa ii pui niste intrebare casa vezi daca vorbeste serios nu sa ne intrebi pe noi pune-l la incercare incearca sa il faci gelos sa vezi cum reactioneaza iesiti undeva intr-un parc