| Annaa_4696 a întrebat:

Sa zic kaa mie imi plk de un baiat de prin cls a2a, sa zic asa thinking mi se pare.

In fine. si nu acum mult timp s-a combinaat cu una pe care eu nu o suport deloc. din cate mi-a mai spus "cica" s'ar fi despartit. da' na acum nu stiu. si m'a mai intrebat odata daca vreau sa ma comb cu el si i'am zis ca nu pentru faptul ca stiu ca fake baza. nu e asa serios :-J. il cunosk. si in + nu stiu ce sa mai cred ma jur ca is confunza si scuzati gramatica laughing. aa da. si eu o sa ma mut la un liceu din cls a5a, si el ramane cu aia... Sa o notam C. sper ca'si da seama. nah.

Ciao.

3 răspunsuri:
| Ch33ri0s a răspuns:

Sh care ar fi intrebarea in lucru asta?

| Annaa_4696 explică:

. pai ce ar trebui sa fac

| Ch33ri0s a răspuns:

Sa il lasi in tristetzea lui ca iti zic eu ca nu o sa va mai intalnitzi