| NubleReapper a întrebat:

Complimente autentice pentru prima intalnire?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca mergi cu ele "la pachet" sunt al fel de autentice ca silicoanele. Fii atent la persoana cu care iesi la intalnire, observa activ comportamentul/vestimentati si remarca lucrurile frumoase sau pe care el face bine. Nu trebuie sa fii un geniu la capitolul asta orice compliment e apreciat daca e sincer (par, ruj, parfum, culoare ochilor, zambetul etc.).

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca este urata ce compliment ii faci?

| scriitor41063681 a răspuns:

Nu fi un cocalar şi fi dracu bărbat, asta vrea orice femeie!