| Qwertyuop2389 a întrebat:

Stiu ca întrebarea asta suna la misto și absurd rau.dar pe mine chiar ma sperie laughing)
De ceva timp am inceput sa ma gandesc, cum ar veni, la propriile mele gânduri laughing) Gen ma intreb "de ce ma gandesc la asta?", " e bine sa ma gandesc asa" și tot felul de întrebări
De la alți prieteni am inteles ca cică ar fi maturizarea, cică și lor Li se intampla, am 17 ani btw big grin
Dar totusi as vrea sa stiu și părerea voastră, ce ar putea fi?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Incepi sa analizezi ce urmeaza sa faci sau daca faci bine, daca gandesti bine ceia ce face orce om ce nu reactioneaza pur si simplu.Pana acum tu ce gandeai aia faceai sau ce iti trecea prin cap credeai?

| Jouliete a răspuns:

Pai e normal sa te întrebi asa, prietenii tai au dreptate, inseamna ca meditezi ce e bine si ce nu e bine sa gandesti, eu îți sugerez sa faci asta cat de des poti.

| Qwertyuop2389 explică (pentru Jouliete):

Aveam impresia ca aveam o problema; D

| Jouliete a răspuns (pentru Qwertyuop2389):

Nu, nu aveai. Oricum e bine ca gandesti in felul acesta

| Eagle11 a răspuns:

E ok sa iti pui intrebari dar nu e bine sa iti pui intrebari absurde de tot... Probabil ai o imaginatie bogata si te face sa iti imaginezi si sa iti pui tot felul de intrebari din curiozitate...