| eu_6788 a întrebat:

Sall all am o mica problema eu si cu prietena mea placem acelasi baiat problema e ca: prietena mea l-a intrebat daca o place, iar el i-a raspuns nu cand l-am intrebat daca ma place el mi-a spus ca da si ca i-ar placea sa formam un cuplu, insa prietena mea s-a suparat pe mine si nu mai vorbeste cu mine, chiar nu stiu ce sa fac, baiatul e super ok si e un dulce, dar prietena mea nu vrea sa accepte situatia si face tot posibilul sa ne enerveze. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ii esti prietena adevarata ai intelege`owinking
si nu esti prea stralucita sincer laughing
asa cabatting eyelashes
treaba ta
inimia iti dicteaza nu parerile noastre laughing

4 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Daca iti e prietena adevarata te`ar lasa sa fii fericita cu elstraight face

| 7134 a răspuns:

Colerolling on the floor)
Intreaba`ma mai pe mine
b-)
si`ti de Lorry raspuns
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu accepta situatia si face figuri gen : sa va enerveze yawn. E logic. nu iti este o prietena adevarata. Daca era, atunci se bucura pentru voi, desi era putin geloasa.

| YourEternalLove a răspuns:

Nu cred ca prietena ta ar trebui sa se supere daca baiatului nu i-a placut de ea poate e total diferita de tine sau arata alfel la fizic nu stiu dar nu ar avea dc sa se supere