| meedanyy a întrebat:

TPU
Am o mica problema...
Am prieten si imi place de alt baiat...si am inteles de la baiatul de care imi place ca si lui ii place de mine dar si el are prietena...
Si la. m intrebat daca chiar tine la ea si el mi-a spus ca da...
straight face

Aveti vreun sfat?crying

Răspuns Câştigător
| nutsa a răspuns:

Daca ti-a zis ca tine la ea, inseamna ca intr-adevar cu ea vrea sa fie, pentru tine e doar simpatie.pe cind tu, cred ca te-ai plictisit de actualul, si cauti altceva, gindeste-te la alta sugestie, sau fa o pauza cu prietenu, asta o sa-ti puna gindurile in ordine si sentimentele tot

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca tu ai prieten si el are prietena + de asta tine la ea, ia-ti gandul de la o eventuala relatie. Daca nu vrei cumva vreo aventura; ceea ce nu prea cred.

pa, pa.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Da: fiecare din voi 2 sa fie cu cel/cea pe care il/o iubeste.