| SoferTir a întrebat:

Sall am o intrebare: trec pe clasa V si vreau sa va intreb cum vi s-a parut voua cu profesori v-a fost frica de ei pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Mi-a fost frica la inceput, dar dupa ce i-am cunoscut am fost foarte bucuroasa. Esti in primul an in care vei "lucra" cu profesorii. Ei incearca sa te faca sa te simti bine si sa nu te speri. Insa nu va ramane asa totul, va veti cunoaste si pe urma va trebui sa sa invatati. Incearca sa le faci o impresie placuta. Intreaba-l ce veti face in acest an, spune-i ca te intereseaza materia, zambeste-i. Le va placea si te va vedea ca un elev constient si pe urma tot ce trebuie sa faci e sa inveti. Atunci nu vei avea probleme cu ei deloc!
Succes! Curaj!

5 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Eu am terminat clasa a V-a si crede-ma ca. totusi e putin cam grea dar daca invetzi totul va fi bine.profesorii au fost foarte draguti cu noi nimic de zis.succes in clasa a V-a si sa iei numai note de 10 kiss

| SoferTir explică:

Pacat ca nu pot sa dau la toti funda sad

| Deeeia a răspuns:

Umpi, dar nu mult, o sa fie bine... dupa 1 luna te obisnuiesti ca toti, SUCCES IN CLASA A 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e fost un sentiment de frica ci de respect dar apoi am inceput sa-i cunosc si ne-am inteles de minune.Nu are de ce sa iti fie frica fii doar calmbig grin

| Yourdream a răspuns:

La inceput o sa ai emotii, dar cu timpul o sa te obisnuiesti.Nu-ti face griji, clasa a V a e foarte tare!