| Miskkoripistic a întrebat:

Sall! Am o problema! M-am certat cu fata pe care o plac, dintr-o neatenție a mea, nu conteaza asta. Faza e ca vorbeam in fiecare seara, etc. Am facut o greseala, si e supărata rau pe mine. Nici nu ma mai baga in seama. Puteti sa ma ajutați?

Răspuns Câştigător
| Madalina84 a răspuns:

Cere-ti scuze si arata-i ca iti pasa de ea happy Incearca sa vorbesti cu ea dar nici sa nu fi prea insistent. Orice ai face nu o fa sa creada ca nu iti pasa de ea.

| Miskkoripistic explică (pentru Madalina84):

Mi-am cerut scuze, dar tot nu ma baga in seama. sad

| Miskkoripistic explică (pentru Madalina84):

Mi-am cerut scuze, dar tot nu ma baga in seama. E de fel mai încăpățânată.

| Madalina84 a răspuns (pentru Miskkoripistic):

Eu nu ti-am spus doar sa iti ceri scuze..asta nu rezolva intotdeauna totul ..Eu cel putin cand ma supar pe cineva astept sa vad daca ii pasa de mine si isi poate dobori orgoriul...Si asa sunt fetele in majoritatea cazurilorlaughing Si ai grija daca va impacati sa nu fie distanta fata de tine altfel inseamna ca nu t-ea iertat complet happy

6 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Cuvintele ranesc depinde ce iai spus.ca uneori ce vb nu se mai poate repara depinde pers aici uni iarta alti nu

| Miskkoripistic explică:

Apropo, funda la cel mai bun răspuns!

| ªEliyº a răspuns:

Cu un simplu "imi pare rau " nu tot timpul poti repara ceea ce ai stricat.
Incearca sa ii arati sentimentele tale fata de ea, sa faci chestii care sti ca ei ii plac, si daca vezi ca tot nu vrea nu fi foarte insistent. Pana la urma daca te place si tu stii cum sa te comporti o sa te ierte.