| dutulina a întrebat:

Sall...
Auziti e normal sa iti placa berea la 13 ani?laughing

Răspuns Câştigător
| Vulvatron a răspuns:

Daaa big grin... eu la 13 ani din cateva pahare de bere nu mai puteam sa urc scarile laughing

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E normal sa-ti placa, e anormal sa te imbeti (de la 13 ani).

| Twp3w a răspuns:

Nu

| Vulvatron a răspuns:

Da mersi love struck da acum sa nu te astepti la vreo bere laughing

| dutulina explică:

Parfum azi ai primit 2 fundite de la mine.laughing) esti haios raulaughing

| dutulina explică:

Alien taci d%$§&/ din gura

| alien_2110 a răspuns:

Bai frate cati cocalari in Romania credeti ca va apreciaza cineva daca beti sau fumati de tineri? sunteti niste nimicuri! daca as fii parintii vostri vas bate non-stop! hai ciao.