| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ce semnificatie este cand un baiat te saruta si in acelasi timp iti face din ochiithinking
Multumesc:*:X!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Adica ti-a facut cu ochiul? daca da, e de bine laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A fost un simplu vis happyNu inseamna nimicbig grin Poate te-ai gandit u la acel baiat in acea zi si de aia l-ai visat.winking

| hândel a răspuns:

Il ameteste parfumul tau si de aceea-i joaca ochii, sau poate ai uitat sa iei un orbit si respiratia nu-ti era tocmai fresh. laughing

| want2bMajestic a răspuns:

Timid

| Cryssy a răspuns:

E de bn..nu stiu...

| yanny`s a răspuns:

Probabil ca vrea sa fie misteriossmug sa te faca sa te gandesti mereu la eltongue

| just4fun_8801 a răspuns:

Ca ar trebui sa va dati cu creme antiinsecte cand va sarutati, asa evitati eventualele insecte care intra in ochii partenerului si cauzeaza acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa te sarute si in acelasi timp sa-ti faca cu ochiul(ma gandesc ca la asta te referi)... Ce, voi nu va sarutati cu ochii inchisi?

| BeatriceRamo a răspuns:

Bunny da ne sarutam cu ochii inchisi dar avem momente cand tinem ochii deschisi si ne uitam unul in ochii celuilaltlove struck e super frumos nu pot sa descriu momentul ala si imi face din ochii dar nu stiu c semnificatie ethinking