| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Sall. stiti vreun server de Metin pvm / pvp ( deci la shoop sa fie arme de 65 +1 +2 +3 +4... sau arme +9 de lv 60) sa aiba rate bunicele 200 %, 300 % la shop de armuri sa aiba dga + 6. 7 si daca se poate si otel. P. S : Nu vreau servere pvp (player vs player ) cu shoopuri pline de arme legendare si armuri legendare +9 serios mie astea mi se par stupide. A si Fara Metin Gx, Tim, Apoolo. Pls Daca stiti big grin big grin Dau funda big grin :X si scuze categoria dar e cea mai " Populata "

Răspuns Câştigător
| xamwazady a răspuns:

Sall
Da stiu eu cateva...
Uite aici:
-Metin2UNited(super tare ai dga +8 la mag de arme, ninfe etc...)incepi cu lvl 30 fms +9 militar etc
-Metin2Guabina(fms+9 in mag de arme)
-Metin2Fun(Ca si guabina dar iti recomand guabina)

2 răspunsuri:
| BloodyWarr a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand MetinStars
Nu e un server "mura-n gura" daca ma intelegi.
Armurile de lv mai mare iti faci rost singur de ele si nu e greu.
Dar totusi exita arumuri si arme evoluate dar nu stiu de ce ar fi asta ceva rau big grin.
Este un server si pvp si pvm,
Staffu` e prietenos.
Iti zic eu e foarte frumos, daca te apuci scrie-mi aici sa stiu.Si o sa te ajut si eu.

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx explică (pentru BloodyWarr):

Sall. am jucat metinu astawinking. E frumos, daca o sa ma apuc din nou de el o sa-ti spun. Da oricum mersiwinking big grin