| Iònùt_Dòbré_1997 a întrebat:

Sallwinking sunt baiat si as vrea sa am tenul pe fața k la o fata adica sa nu am tenul uscat sa fie finn :3 Ce as putea sa fac sa-mi schimb tenul? happy

Răspuns Câştigător
| mihaelapaula26 a răspuns:

Eu zic sa te duci la farmacie si sa iti iei o crema de galbenele si sa iti dai pe fata....si eu am patit asa intr-un timp dar dupa ce m-am dat cu crema de galbenele mi-a trecut. sper ca ti-am fost de folos happy

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Dă-te cu zaț de cafea pe fața umedă, freaca bine si dupa aia clateste-te si sterge-te cu un prosop sa vezi ce fața fină o sa ai.happy

| Ycu a răspuns:

Nu te da cu toate prostiile pe fata, nu ai cum sa ai tenul fin ca o fata pentru ca baietii au barba, deja cand ai barba de a doua zi numai ai cum sa ai fata fina. si de ce ai vrea sa ai asa ceva? Daia e barbatu sa fie mai robust si mai barbatesc, sau esti dala de te razi pe picioare?

| Mihai_Cocrita_1998 a răspuns:

Date cu lapte de cal o sa ai o fata ca fundl de bebelus

| Margarint_Florin_1989 a răspuns:

Zii unei fete sa iti traga 2 palme si o sa ai tenul ca ea, garantat...