| vladdd16 a întrebat:

Acum cateva zile am dat add pe facebook la o fata care e prietena cu o prietena de-a mea.Nu am vazut-o in viata mia si nici nu am vb niciodata.Cum pot sa o "cuceresc". Problema e ca eu cand vb cu fete nu stiu ce sa le zic si in plus sunt timid si ma consider urat sad. Ajutati-ma. Dau funda si vot.

1 răspuns:
| Smerry a răspuns:

Pai ar trebui sa nu te mai intimidezi! Adica cat de urat poti fi, nimeni nu e perfect! Incearca sa vorbesti cu ea si invit-o la o intalnirewinking!