| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Acum in vacanta mi-am facut cercel la scoala profi nu au zis nimic cea ce e ok.Mai sunt 2 colegi care au cercei ca mine dar profa de romana zice ca cica de ce nu mi-l dau jos dar nu ma incelege si cica daca nu ma comformez sapt vitoare ma duce la director (care e un papagal). Help my Funda

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Spune-i ca mai sunt altii care au la fel ca tine si sa le ia si pe ele la director daca vrea sa te ia si pe tine.

| jj95 a răspuns:

Pai ar fi bine sa ti-l dai jos la scoala, deoarece intr-adevar la scoala nu se poarta cercei, ma rog si pe mine ma supara chestia asta nu stiu care e problema lor laughing, oricum 6 ore cred ca poti sa stai fara el, dupa care ti-l poti pune la loc.
bafta
a da si nu risca sa te duca la director, oricum mai mult decat sa ti-l ia nu are ce face, dar cazi de rau in fata lui