| valika2012 a întrebat:

afara ploua, ma plictisesc ce pot sa fac? spuneti-mi niste filme interesante de dragoste...

4 răspunsuri:
| Andrada98_3943 a răspuns:

De dragoste nu prea stiu dar iti pot recomanta niste seriale care 100% iti dau dependenta. intra pe vplay si creaza un cont ( nu o sa dureze mult ) cand intri cauta the vampire diaries ( jurnalele vampirilor) sau pretty little liars ( micutele mincinoase ) nu trebuie decat sa te uiti la primul episod sa vezi cum iti starneste imediat curiozitatea. sper ca te-am ajutat.:*

| valika2012 explică (pentru Andrada98_3943):

Mersi mult.

| Andrada98_3943 a răspuns (pentru valika2012):

Imi dai funda >?big grin

| DavidC a răspuns:

Salmon Fishing in the Yemen, Midnight in Paris, Crazy, Stupid, Love. Sper ca te-am ajutat tongue