| SoferTir a întrebat:

Am 12 ani sunt baiat 1.60 m si nu imi place ca sunt asa de inalt. Ce inaltime credeti ca voi avea la 21 de ani?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @MaXiMiLiAn! Important este să fii sănătos, iar pentru un băiat înălțimea poate fi un atuu, nu crezi?
O seară cu zâmbet să ai!

| YourSweetAngel a răspuns:

Buna! eu sunt fata si am 1.62big grin...si alet pr de ale mele au la fel sau ciar mai mult la 12 ani deci uh nu esti chiar asa de inalt mai ales ca noua fetelor de cele mai multe ori ne plac baietii mai inalti...parerea meabig grin