| SoferTir a întrebat:

Am 12 ani sunt baiat 1.60 m si nu imi place ca sunt asa de inalt. Ce inaltime credeti ca voi avea la 21 de ani?

2 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

De unde sa stim noi cat vei avea la 21 de ani? :]]
In primul rand te vei opri din crescut la o anumita varsta si nu vei fi un ''urias'' in inaltime. Deci stai calmwinking
In al doilea rand nu trebuie sa iti faci griji ca esti inalt.

| Ţepeşu a răspuns:

E bun. Am 13 ani si 1.61. Stai linistit ca nu e rau. Probelma e daca ai mai mult de 50kg. Cred ca la 21 vei avea 1, 80 sau 1, 85. Nu ai de ce sa te ingrijorezi.