| CowboyxD a întrebat:

am 16 ani si 2 luni si 1.82 inaltime...De la un timp incoace am vazut ca nu prea am crescut in inaltime care poate sa fie vina de ce nu mai cresc? Am dureri mari in spate. As dori sa ajung la 1.85-1.88 inatime ce sa fac?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Şi nu-ţi ajunge ce înălţime ai?

| CowboyxD explică (pentru corolav):

As vrea macar sa am 1.85-1.88mhappy

| hecamefrommetalland a răspuns:

Nu ai ce face, înălțimea nu se modifică așa simplu, nu îți face griji, ai timp să crești și 2 metri până la 18 ani.

| Gahbryella a răspuns:

Deja ai o inaltime foarte mare pentru varsta ta si nu arata bine nici foarte exagerat..ai destul timp sa cresti linisteste-te