| Adelin24xxxxl222 a întrebat:

Am o problema cu tableta, mai exact tableta Serioux S1081Tab, mi-am luat-o de black friday, dar de ceva timp nu se incarca cand o bag la incarcat, cablul trebuie sa stea intr-o anumita pozitie ceea ce e greu de facut, ce trebuie sa fac, sa schimb incarcatorul? sau mai exista o modalitate? funda!

1 răspuns:
| FataCuScplici a răspuns:

Bună.
Întâi încearcă să schimbi încărcătorul, dacă nici așa nu merge, încearcă să-l închizi și să-l repornești pentru că tableta ta s-a blocat.
Asta mi s-a întâmplat și mie.
Sper câ te-am ajutat.