| corina_7558 a întrebat:

Am o problema pe mess.De exemplu cand vb cu cineva la mine nu scrie ce scriu, dar prietena mea vede.si cand ea imi scrie ceva eu nu vad. ce as putea face? va rog ajutati-ma.Va voi da funda.Va multumesc anticipat

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.

| Andra_1279 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si a trebuit sa imi reinstalez windowsul cu toate programele la loc. S-ar putea sa fie un virus, incearca sa iti reinstalezi sistemul. La mine merge acum.

| kokolino94 a răspuns:

Am avut si eu problema asta la pc dar nu am reusit sa o rezolv pana nu am schimbat windows-ul...Deci iti recomand sa iti schimbi windows-ul cat de curandhappy

Răspuns utilizator avertizat
| dyana_5637 a răspuns:

Pai nu stiu ce este. poate este de vina mesuu, inceraca sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi din nou, sper ca ti-am fost de ajutor

| Odysee a răspuns:

Ia-ti un alt yahoomessenger. Vezi daca si cu ala face tot asa. Daca nu merge schimba versiunea. Yahoomessenger 11 este foarte bun, desi este beta.