| xXx_6966 a întrebat:

Sallut TPU.Craciun fericit.Am o problrma. prietena mea s-a suparat pe mine dar nu stiu de ce si nu vorbeste deloc cu mine. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.Va rog.

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

SaLuT.Intalneste-te cu ea cumva si vorbeste cu ea.Trebuie sa existe o cauza de nu mai vorbeste cu tine, poate a vazut ceva la tine ce nu i-a placuT, poate ai jignito (nu mi-o lua in nume de rau). S-au poate si-a gasit pe altcineva si ii este rusine sa iti zica.Nu stiu ce sa iti zic vorbeste cu ea, si atunci vezi ce se intamplawinkingbafta.Craciun FericiThappy