| kilometru0 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor, trebuie sa fac pentru Bal, prezentarea despre mine si nu am nici cea mai mica idee! sad

1 răspuns:
| qMiruq a răspuns:

Păi ideea e să te descrii pe tine însuţi aşa cum ştii tu că eşti, exprimându-ţi chiar părerea ta personală despre tine happy.

Poţi începe cu caracteristicile fizice:
-înalt/scund
-culoarea părului
-kilograme
-culoarea ochilor
Apoi trăsăturile morale şi dorinţele tale pe viitor:
-caracterul tău
-ce-ţi doreşti de la viaţă
-firea ta
- De ce vrei să fii ales
- cât crezi că meriţi de la viaţă
-Cum vezi tu viitoru
-ce vei face în continuare

Te poţi ghida după cele enumerate mai sus, haii că nu e aşa greu, aici este vorba de auto-cunoaştere şi de descrierea personală. O scoţi tu cumva la capăt, hai că poţi! Multă baftă! kiss