| cryyysss a întrebat:

Sall TPU, am si eu un laptop Acer aspire 5100 si nu merge sa-mi instalez windosw, cand intru sa instale windosw merge, apoi cand se restarteaza pentru a intra in windows mi se mai vede nimic pe ecran...(mentionez ca daca sting laptopu si il aprind tot nu se vede nimic pe ecran, dar daca il las 1 ora, 2 ore si il aprind se vede pe el si imi cere sa instalez windosw si cand se restarteaza pentru a intra in windows aceeasi problema) ce ar putea avea?
dau FUNDOI :X:X:X

2 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Woaw, te-ai gandit vreodata ca poate e stricat windowsul si sa scoti alte variante sa vezi daca alea iti merg?

| cryyysss explică (pentru RememberTinKode):

Nu face ma pe desteptul cu minewinking am incercat 4 cd-uri cu windows si tot aceeasi problema...