| Diana1305 a întrebat:

Deci am avut un vis cam ciudat....Eram eu si tipul pe care il plac(si el ma place) si era iarna si era totul pustiu si eram doar noi singuri pe o banca si ne tineam de mana pentru ca era frig el era imbracat in negru si eu in rosu.Ce ar insemna asta? Ce semnifica?
P.s:Visul s-a intamplat in noapte in care ne-am impartasit sentimentele fata de altul happy

Răspuns Câştigător
| Nick9401 a răspuns:

Cred ca l-ai visat din motiv ca te gindesti mult la el..si daca e sa n-e luam dupa semnificatie..culoare alb insiamna ceva bun, iar negru invers.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic, astea-s doar superstiţii.
Tu te gândeşti la el, iar în timp ce dormeai subconştientul tău era încă activ. De aceea l-ai visat, mai ales în această ipostază.

| Diana1305 explică (pentru anonim_4396):

Da,ai dreptate dar na imi place sa aud mai multe pareri,, dar mersi :*

| anyry a răspuns:

Eu cred ca tu esti indragostita de el.