| Mihaella262 a întrebat:

Astazi m-au prins controlorii RATP circuland fara bilet, am coborat cu ei la prima statie, mi-au facut proces verbal, insa nu m-au pus sa semnez si nici nu mi-au dat nicio copie dupa proces. Ce inseamna asta? FUNDA! thinking

Răspuns Câştigător
| hypentakill a răspuns:

Ai scapat usor.

| Mihaella262 explică (pentru hypentakill):

In ce sens? ca nu m-am confruntat niciodata cu probleme din astea, sunt total paralela. Mentionez ca sunt si minora.

| hypentakill a răspuns (pentru Mihaella262):

Stai linistita nu iti fac nimic. S-ar putea totusi sa te inregistreze dar doar atat.

| Mihaella262 explică (pentru hypentakill):

Ar fi bine sa fie asa...

| hypentakill a răspuns (pentru Mihaella262):

Funda? big grin

5 răspunsuri:
| madalinanadreea25 a răspuns:

E posibil ca, să fi glumit cu tine si să iți dea o lectie