| RawdByBy a întrebat:

SALL TPU! big grin In primul rand daca nu am pus categoria perfect sa nu ma judecati, sunt nou big grin
Deci acum 2 saptamani am fost la prietena mea acasa.Am facut dragoste etc etc(parintii ei nu erau acasa).Am auzit liful,i-am spus ei ca e ceva ciudat, asa ca m-am imbracat doar in panalonin cand deodata usa s-a deschis.Era tatal ei si era nervos...
Eu m-am ascuns pe balcon, deoarece am 2 metri si nu am unde sa ma ascund.
El a intrebat de ce ea e dezbracata si tot asa.
Eu am vrut sa vad ce se petrece asa ca incet am ridicat capul si am dat fata-n fata cu tatal ei.
Nu aveam ce face asa ca am sarit balconul...si mi-am facut vanataie...
Faza care pe mine m-a socat a fost faptul ca eu descult,dezbarcat aproape,cu piciorul fracturat oarecum si tacsu' a iesit dupa mine cu ceva matura...
Am fugit cat de repede am putut, prinntre blockuri si etc...

Acum partea naspa e ca nu am vorbit cu prietena mea de atunci....nustiu ce sa-i zic.ce as putea face? straight face

2 răspunsuri:
| Kathrinex a răspuns:

Câți ani are prietena ta?