| David000000 a întrebat:

dupa ce am intrat in acest grup sau cum o fi am pus niste intrebari la care am avut raspunsuri care m-au socat deci mie nu mi-e rusine sa recunosc sunt asa mai cum sa va zic mai timid adica mai rusinos asa mi-e rusine cu mine insami cat de urat si din astea sunt si nu stiu ce sa fac, nu pun poze pe fb ca sunt gras ca sunt din astea si ...nu stiu cred ca am intrat intr-o depresie si sunt foarte timid adica cand vreau sa vb cu o fata brusc mi-e rusine sa vb cu ea (scuzati categoria) vreau raspunsuri cat mai repede

Răspuns Câştigător
| OneGirl15 a răspuns:

Cu placere! Incerc si eu sa fiu de folos! big grin

11 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai daca nu vrei sa iti fie rusine ca esti gras nu mai fi gras. cat despre timiditate, gandeste-te mereu ce ar face james bond si fa fix acelasi lucru.

| Lawliet14 a răspuns:

Ai 12 ani, copile!

| Mirke a răspuns:

Nu ti-e rusine sa recunosti ca ti-e rusine! Bravo esti curajos, fetele vor aprecia asta la tine, si multe vor considera ca esti dragut, cele care te ocolesc pentru ca esti plinut, da-le dracu! sunt niste superficiale! Stai pe langa cele care te acepta asa cum esti si fa-le sa rada, pun pariu ca poti face o fata sa rada destul de usor! Am dreptate?

| MrNob0dy a răspuns:

cati ani ai man? fii barbat happy nu te intimida si nu mai manca daca tu crezi ca esti prea gras, putin sport nu a omorat pe nimeni si lasa complexitatile. gandeste-te ca sunt multi care poate arata mai rau ca tine si au o prietena. ce ai in cerebel conteaza nu neaparat fizicul

| David000000 explică (pentru MrNob0dy):

Stiiu asta dar eram in clasa a 4 a si mie imi place de o fata si fata aia imi dadea cu flash daca ma intelegi si eu tot pe fata aia o plac dar problema e ca ea pe mine nu ma place crying

| David000000 explică (pentru MrNob0dy):

Am 12 man mann dar eu nu mananc asa multt

| MrNob0dy a răspuns (pentru David000000):

Am inteles nu am vrut sa te jignesc daca asta ai inteles''' doar ti-am spus ce as face eu daca as fi in locul tau si crede-ma toti avem unele complexitati doar trebuie sa stim cum sa trecem peste ele bafta prichindelule

| MrNob0dy a răspuns (pentru MrNob0dy):

si daca fata aia nu te place treci la alta e foarte simplu ca sunt o sumedenie,,,

| OneGirl15 a răspuns:

Sfatul unei fete(adica al meu :p): incearca sa nu iti creezi un complex legat de faptul ca poate esti grasut. Nici sa nu inventezi chestii de genu'. Referitor la prietene. Ai 12 ani, asa ca nu merita sa te grabesti sa iti gasesti o iubita. Fata ce iti place acum poate deveni cu totul alta persoana peste cativa ani. Daca simti nevoia sa ai langa tine o prietena buna care sa te asculte, sa te inteleaga, nu ezita sa o gasesti! Tine minte: fetelor bune n-o sa le pese de cum arati daca esti o persoana placuta. Si nu fi timid! happy

| David000000 explică (pentru OneGirl15):

Stiu am o gramada de prietene din astea si multumesc pentru raspunsul unei fete aveam nevoie :*