| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt nou, si vreau si eu sa stiu pe cine sa aleg dintre 2 fete care ma plac. Una este mai fumoasa si nu are tupeu -adica e cam "moale", si alta este mai uratica dar are tupeu (oarecum). Voi ce ati alege?-
Multumesc. Dau funda~!big grin

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Pe cea care iti place tie, eu as alege-o pe tipa mai frumoasa dar nu pentru ca cealalata ar fi mai uratica, ci pentru ca daca e mai moale, te poti impune tu ca partener in relatie mai bine, in timp ce intr-o relatie cu o tipa tupeista, fie esti tinut sub papuc, fie apar certuri.

3 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Alege-o pe aceea care ti tu mai mult la ea. Cu care crezi tu ca o te intelegi mai bine. Pe care o consideri mai buna pentru tine, sa fie cu caracterul pe placul tau.

| Diana_6668 a răspuns:

Eu as alege-o pe cea frumoasa, daca as fi baiat! :d Fa si tu o alegere corecta happy

| Gabi_1379 a răspuns:

Alegeo pe aia mai frumoasa... findca aia lalta e dupa bani... crede-mawinking