| Bris a întrebat:

la mine in curte a aparut o pisica birmaneza, si nu stiu cum sa scap de ea. adica nu ca numi plac animalele, le ador doar ca deja s-a stabilit la mine ( prin curte) si mi-e mila sa o las afara( nu o ot duce in casa deoarece maica mea urste pisicile si de convins, nu se poate) de dat la cineva ...am incercat, am dat-o dar s-a intors inapoi de 2 ori am dat-o si tot asa ( persoanele la care am dat-o locuiesc la o distanta mare de mine)deci cum pot sa o fac sa plece, motivul este ce in ai pisicile astea fac pui si de aici pornesc o gramada de probleme. Funda cel mai bun raspuns care sa nu fie ceva gen :"otraveste-o" sau" bate-o " ca asa stiu e tare usor sa scapi de ea.

3 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Incearca sa o dai unei persoane, care locuieste in alt oras laughing sau. I don`t know thinking

| andynoss99 a răspuns:

Ma gandesc ca ptti sa o trimiti prin posta undeva departe, punand-o intr-o cutie gaurita pentru a avea aer

| bibicutza146 a răspuns:

Pai ai putea vorbi cu persoanele la care o dai sa o tina cateva zile in casa, sa nu iasa sau sa fuga. cand o duci acolo sa ii acoperi ochii, urechile si sa o bagi intr-o geanta sau ceva sa nu simta nici mirosuri si... sa fii sigur ca o sa fie fericita acolo unde o duci!