| Anonim1234567899999 a întrebat:

SALL TPU! Ma puteti ajuta? problema suna cam asa: voi da o petrecere la care m-am hotarat sa invit un baiat pe care l-am cunoscut saptamana trecuta la o alta petrecere. acum: el s-a despartit de prietena lui ( care l-a adus la petrecerea respectiva) si cam ciudat.pentru ca la party s-a dat la mine.ne-am sarutat. era dragut ma placea.etc.dar s-a bagat prietena lui peste si deci nu putea fi cu mine.toata pterecerea s-au ascuns prin dormitor, baie etc.si se "giugiuleau". acum nu mai sunt impreuna dar nici cu mine nu vrea sa fie pentru ca inca o doreste...si totusi figureaza pe lista pe de invitati.deci nu o voi invita pe acea fata care m-a distrus. deci as dori sa-mi fac de cap la petrecrea data de mine. aveti idei cum sa-l conving sa vina si cand va fi aici sa-l fac sa fie cu mine? FUNDA! si sper sa fi inteles voi.va rog. fara misto-uri daca se poaate

1 răspuns:
| Simion_Iulia_Alice_1991 a răspuns:

Pai na nu stiu cati ani ai u si fara misto....dk are prietena sau nu in ziua de azi putin conteaza...si dk vrei intr-adevar sa fii cu el cu risca de a fii doar o noapte eu te sfatuiesc sa te dai bine pe langa el, spune-i ca nu vine in calitate de iubit doar amic, explica-i ca e pe lista de invitati si tine-o una si buna ca nu se intampla nimic. dupa ce a venit habar n-am imbatal dansati bagate in seama, imposibil sa nu tina, esti fata, mie una mi-a iesit mereu