| Raengar a întrebat:

mi-am cumparat recent o pereche de skateri de pe kickback.ro( acestia mai exact http://www. kickback.ro/tenisi-baieti/tenisi-unisex-element-billings -2-forest/)
Problema e urmatoarea am vazut ca au toate simbolurile de la Element dar pe eticheta scrie made in china. Acum ma gandesc oare sunt contrafacuti? Sau originali? Ca am citit pe unele site-uri ca nu tot ce vine din china e contrafacut. Acum nici eu nu stiu ce sa cred.

1 răspuns:
| Doolcyka a răspuns:

Pai, daca firma care se ocupa cu productia acelui produs nu este de origine chineza, da, este contrafacut!