| Alexandru_Nistorica_Vladimir_1992 a întrebat:

Sall TPU, pana maine trebuie sa scriu un discurs pentru proful de sport, deoarece termin a 8-a, si trebuie citit la ora de dirigentie festiva. nu am nicio idee, ma poate ajuta cineva? puppy dog eyes

1 răspuns:
| ToxicMinD a răspuns:

Pai tu il stii, caracterizeaza-l asa cum ti-l imaginezi, poti spune de exemplu "cand ma gandesc la aceasta persoana prima data simt o caldura in suflet, si acel zambet bland ma umple de stari pozitive" eeh mai baga si tu pe-acolo sa se simta bine tongue :d