| Stefy_8556 a întrebat:

Plzz helpsad... De o saptamana prietenul meu s-a schimbat foarte mult: vorbim din ce in ce mai putin la tel, nu-mi raspunde mereu la tel, vorbeste si cu alte persoane, ii tot suna telefonul cand e langa mine si nu raspunde. Am gasit duminica pe telefonul lui un mesaj trimis unei fete "cf oana ai fost la disco?". Seara nu mai vorbeste cu mine cum vorbea cu mine cate o ora.Sincer eu nu mai stiu ce sa cred. Imi zice mereu ca ma iubeste dar chiar nu mai potsad. Am incercat sa-i zic ca nu mai vreau sa fiu cu el dar nu pot pentru ca il iubesc. De fiecare data cand ne certam un simplu" te iubesc" ma face sa uit orice greseala

Am nevoie de niste sfaturi

2 răspunsuri:
| sunt a răspuns:

Sfatul meu este sa vorbiti deschis si sa-i spui ce ai pe suflet. Spune-i ca nu-ti place ce face si chiar de raneste. DAca te iubeste, nu va mai face asta, daca nu poti sa-l arunci la gunoi ( scuze de expresie, dar daca este asa si nu-ti spune este un mare mitocan)... BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul că nu răspunde la telefon când e cu tine, ar trebui să îţi dea de bănuit că are ceva de ascuns.

Uite aici câteva indicii că te înşeală care poate sunt prezenţi şi in relaţia voastră:

http://www.a1.ro/men/lifestyle/9-semne-ca-te-insala-176590.html

http://www.garbo.ro/articol/Familie/452/Semne-ca-te-insala.html

Succes >:D