| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, problema mea e ca nu stiu sa inot, cum ma pot invata a inota?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cu un colac te obisnuiesti.

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Există mai multe căi prin care ai putea învăţa înota, ai putea face nişte curusri de înot ori poti sa te duci la un bazin acoperit unde incetul cu incetul vei invata tu sa inoti.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Deci am eu cea mai buna idee. Functioneaza sigur!
Iei un vapor te duci in larg cam la 500 de metri iar cand ti se pare destul de adanca apa iti legi un bolovan la gat si te arunci. iar daca ajungi pana la mal deja stii sa inotiwinking