| cristi_6250 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste artisti gen Dragonu ak 47 Deliric Doc
. Funta

Răspuns Câştigător
| streetdisaster a răspuns:

Cedry2k, Raku, Vescan, Cumnicu, JerryCo, Nimeni Altu', Aforic, CTC, Cabron, Motzu, K-gula, Deceneu, Bitza, Subsemnatu, Zeppelin. Sper ca te-am ajutatttt! big grin

3 răspunsuri:
| Juliiee a răspuns:

Nane, El nino, Chriss[JustUs], Ego, Daone, Anonim, Doze, Indiferent, BeBBe, Mecena,ToNy,Nimeni Altu', Gonzales, ICE, Bullet. Cam atata stiu :d. Fundita?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie gresita,intrebarea va fi mutata.

| tariFar a răspuns:

Nane.Nimeni altu.Chriss(Justus).Doddy.Bullet! Sper sa-ti placa!:X