| anonim_4396 a întrebat:

Va place cum boxeaza Lucian Bute? Ar putea sa ajunga printre cei mai buni boxeri din lume? Nu va face sa fiti mandrii ca sunteti romani?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Sinceră să fiu, îmi place să văd că România, deşi se duce de râpă, mai are nişte oameni talentaţi, care să ne mai salveze puţin din reputaţia faţă de alte ţări. Printre acei oameni talentaţi, se află şi Lucian, care, da, ai dreptate: dacă o ţine în ritmul ăsta, poate ajunge printre cei mai buni happy
Pa, pa!