| dangeorge22 a întrebat:

Bună TPU!
Vreau să întreb dacă e normal cât timp sunt tânăr, (22 de ani) să mă excit repede mereu?
Starea asta o am mereu în fiecare zi, incontrolabil!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte nromal, pentru ca abia ai iesit din adolescenta si hormonii aia sunt de nestapanit.
Ideal este sa-ti faci o iubita, sa incepi sa ai sex, ca sa te mai domolesti sau sa te apuci de un port ca atentia ta sa nu mai fie toata ziua la sex.

| Brizbriz a răspuns:

Normal DA, bine... nu, iti trebuie femeie ca sa "te rezolvi"

| Sophieka a răspuns:

Ai putea cauta pe Youtube meditatii pentru controlarea sexualitatii sau echilibrarea hormonilor.
Vezi daca e potrivit: https://www.youtube.com/watch?v=3rRDaWD65A8

| anonimuIl a răspuns:

La 22 de ani e normal asta.