| Mihai_8539 a întrebat:

Este o fata din Bucuresti pe care o plac foarte mult ma gandesc la ea mereu iar eu sunt din Calarasi vine doar vara aici si acum ma gandesc sa incerc sa vb cu ea mereu pe mess dar nu stiu dspre ce nu am subiecte, vreau s-o fac sa ma placa ca apoi s-o intreb daca vrea sa fie cu mine are cineva o idee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau inainte sa sari pe ea si sa o iei in brate cum o zis stelica mai bine talk to her, du-i o floare, spune-i un compliment sincer, arata-i resopect si nu te arata disperat ca si cum hop pe ea so dai gata, relax, functioneaza mai bine daca ea nu vede ca vrei asa mult, arata-i doar subtil ca o doresti dar ca ai rabdare si ii acorzi timp sa se gandeasca daca are si ea sentimente similare pentru tine, in niciun caz nu o presa, bafta!

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mihai,tu esti? vai, ce mica e lumea laughing

| MikyyLOL a răspuns:

Doamne pe mess relatile la distanta nu merg dai mai ales s-o intrebi pe mes vrei sa fi cu mine? e cam stupit gasesteti alta...

| stelică2695 a răspuns:

Pe mess e fff greu s-o faci sa te placa, cand vine vara acolo incearca sai arati co placi, ia-o in brate, tine-o de mana, fii atent cu ea si daca se arata interesata e clar ca te place