| alinelu98 a întrebat:

vreau si eu niste status de genu : " Doamne ce prost sunt... ai zis NU si nu te pot uita pentru ca TE IUBESC " in continuare sunt un bou sufar pentru o fata ca bou. :@ cu toate ca, stiu sa nu simte nimic pentru mine. Iubesc prea mult incep sa scriu poezii. Parca nu mai sunt eu m-am schimbat mult, eram altfel imi placea sa ma bat sa ma alerg. acu stau si ma gandesc la ea... :@ :@ :@ imi vine sa plec sa uit de toti de toate sa imi uit trecutul

4 răspunsuri:
| catalin02 a răspuns:

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… " asta e status meu e original scris chiar de mine. sunt la fel ca tine de cand m-a refuzat parca sunt singur pe lume.E greu sa o uiti dar asta e viata

| alinelu98 explică (pentru catalin02):

Catalin add : andrey_th3_b3st_2008 id meu big grin

| M4gd4L3n4 a răspuns:

puppy dog eyes ce dragut esti

| alinelu98 explică (pentru M4gd4L3n4):

Mersi...
povestea e mult mai lunga... aici e cv de genu la un rezumat