| Anisoaraaa0 a întrebat:

Hey,am 14 ani si azi dimineata am venit de la mare.Cred ca m-am îndrăgostit de un baiat si cred ca si el ma place
1.Cand eram pe plaja se uita la mine deoarece il vedeam in reflexia de la telefon. Dupa aceea m-am intors si se uita tot la mine.
2.Cand m-am dus în apa tot la fel se uita la mine.Eram pe o saltea(cu încă 2 fete)Si el ne împingea si tot se uita la mine.
3.Cand m-am dus în camera la mine, tot se uita.M-am dus sa vad pe geam daca se uita si ghiciti ce si acolo se uita dar nu stiu sigur daca m-a văzut. Dupa 2 min de uitat pe geam îl văd că zâmbește.
4. Părinții mei i-au întrecut cu masina pe părinții lui si el se uita pe geam tot la mine.
Dacă ma gandesc bine si eu îl plac, simt ceva in mine cand ma gandesc la el.
Intrebarea e:
Credeți că mă place?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Da,sunt convinsa ca te place.

Asa mi s-a intamplat si mie si sunt foarte fericita ca (,) cineva a mai patit asta.Intr-o zi frumoasa de vara eu am mers la piscina. Dupa o jumate de ora, apare un baiat cu doi mai mare decat mine.Era foarte frumos si efectiv se uita doar la mine, plus ca mai erau si alte fete pe acolo.Cand mergeam sa ma dau pe tobogan, venea si el si oriunde mergeam acesta era in spatele meu.
El venise cu un verisor mai mic sau ceva de genul si mereu cand treceau pe langa mine il auzeam pe cel mic cum il tachineaza, varul lui stiind ca ma place.
Eu, ca o proasta, cand venea catre mine(la un moment dat s-a tras destul de aproape de mine)fugeam de el.Nici acum nu pot sa imi explic reactiile.
Inainte sa plecam,mama mea l-a observat ca ma privea, si a spus "baiatul acela se tot uita la tine, este foarte dragut".
Replica mea:"nu-i genul meu, mie imi plac baietii bruneti"-am zis destul de tare, incat sa ma auda...sad
Masinile noastre au plecat deodata si se uita la mine din masina...la fel ca si la tine.
Ps:scuze ca ti-am povestit amintirile mele, dar am vrut sa iti dau un exemplu.happy

Un sfat:daca vezi ca se mai uita "asa" la tine, apropie-te de el.Nu fi ca si mine.De obicei simti cand cineva te place!
Succes si mult noroc!

| Anisoaraaa0 explică (pentru Anonima163333):

Ma bucur ca nu sunt sigura care este in aceasta situație.Succes si mult noroc si ție!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se uita si se uita si tot se uita! La varsta ta poti crede multe.
Si se uita, etc!

| Madesz a răspuns:

Da.