| amuzanta a întrebat:

Salu,maine e 1 aprilie si nu prea am idei ce farse sa fac vreau niste idei..Sunt cam nebuna si merge.Da sa fie pentru scoala Dau fundita happy scuze categoria

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

1.Daca ai posibilitatea sa intri in cabinetul de informatica cu cateva minute mai devreme, acopera luminita mouse-lor cu banda de izoler (banuiesc ca nu mai sunt laboratoare de informatica care folosesc mouse cu bile). Pana ce va verifica unul dintre elevi (si asta nu se va intampla prea rapid toti cei cu mouse-ul afectat o sa verifice prima data mufa de la unitate. Vor observa ca nu de acolo vine problema si vor anunta profesorul. Bineinteles, cand va anunta unul, alti 10-15 elevi vor spune ca aceeasi problema o intampina si ei. Nu garantez, dar profesorul s-ar putea sa verifice laserul mouse-ului, insa daca aveti noroc se va alarma cateva minute bune.
2.Cumpara o punga de chipsuri, de preferat una cat mai mare. Toarna piper macinat peste chipsuri incercand sa agiti punga in asa fel incat sa nu versi continutul. Apoi serveste colegii.
3.Lipeste cu un scotch incolor capacul si colacul de la wc.
Funda?

| amuzanta explică (pentru alexs99):

Ti-am dat fundita pentru ca ai raspuns primul.MULTUMIT!?

1 răspuns: