| Gyany02 a întrebat:

Salu tpu.Sunt incepator si ieri am tras de fiare, adica am facut biceps.Azi dimineata m-am trezit cu o durere la bicepsul stang.Pur si simplu nu pot indrepta bratul, trebuie doar sa-l tin indoit ca sa nu ma doara, de la ce credeti ca este aceasta durere, febra musculara?

3 răspunsuri:
| alleluiaah a răspuns:

Mai mult ca sigur. Continuati antrenamentul si o sa fie bine.

| Gyany02 explică (pentru alleluiaah):

Dar, nu ar fi indicat sa fac o pauza?

| alleluiaah a răspuns (pentru Gyany02):

Nu. O sa treaca de la sine. Prima data cand am facut baschet am facut o febra musculara de zile mari, dar facand regulat m-am obisnuit si acum nu mai am nimic. Rareori mai am o micuta febra.