| anonim_4396 a întrebat:

Salur TPU!
Am nevoie de ajutorul vostru URGEEEENT. Imi place de un baiat, si credeam ca si el ma place pe mine, ne intelegeam foarte bine, cand eram pusi in banca radeam si discutam de diverse chestii, dar... din ultima vreme se comporta urat cu mine si, chiar de curand l-am vazut sarutandu-se cu o alta fata ( si cred ca chiar se plac ) ii vad mereu impreuna, baiatul imi arunca priviri strapungatoare, reci, de parca am grest cu ceva. DAR NU STIU CU CE AS FI GRESIT! NE INTELEGEAM ASA DE BINE, SI, TOTUL S-A INTAMPLAT ASA, DIN SENIN! CE MA FAC?! VA ROOOG AJUTATI-MA...
MULTUMESC DIN AVANS...

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca te placea, cred ca e pur si simplu genul care se joaca si-i place sa flirteze, sa-si incerce norocul cu mai multe fete. Pe tine te-a vazut mai timida si mai lesinata dupa el si atunci si-a cam pierdut interesu.
Sorry, dar pe la varstele astea cam asa functioneaza in mare parte lucrurile.

| teddybearhaveanapple a răspuns (pentru Adry05):

Catre Adry05 : cred ca chiar ai dreptate happy iti multumesc mult pentru sfat. Totusi, inca nu aleg raspunsul castigator pentru ca mai astept pareri happy

| Adry05 a răspuns (pentru teddybearhaveanapple):

Nu-i problema, nu de aia am raspuns oricum. happy Ma bucur ca am putut fi de ajutor.

| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu il intrebi care e motivul comportamentului urat? Incearca sa vorbesti cu el fiindca altfel nu poti afla. Rasul si glumele exista intre orice colegi de banca. Si eu faceam asta cu un coleg cat stateam in banca sau eram de serviciu pe scoala iar in restul zilelor nici nu ne bagam in seama. Nu e neaparat vorba de o atractie daca se intampla lucrurile astea. Timpul trece mai repede si ora e mai amuzanta cand ai cu cine sa vorbesti.laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te faci nimic, nu-ti este prieten, nu-ti este iubit, deci, comporta-te ca o colega normala de clasa!

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu e exclus sa te fi placut sau inca sa te placa, dar cea mai buna solutie e sa vorbesti cu el si sa lamuresti lucrurile. Sincer, nu cred ca exista vreun baiat care sa vrea doar sa vorbiti si sa radeti.

| Ara997 a răspuns:

Si-a bagat dracu' coada.
Omuletul nu e f. stabil, intoarce usor capul dupa cum bate vantul, fata cu care l-ai vazut ca sa-l rupa de tine i-o fi impuiat capul si uite asa a zbutrat fluturasul. nu-ti fa sange rau degeaba : nu ti-l sufla asta de acum, ti-l sufla alta deci oricum era luat. caut altceva mai stabil mai serios mai. nu stiu cum.